Utorok, 25 Jún 2024 19:26

Návšteva z Chrlíc

Obec Krajné a mestská časť Brno – Chrlice už dlhší čas rozvíjajú svoje priateľské vzťahy. V mesiaci máj 2024 zavítali do našej školy deti z materskej školy a žiaci z 1. stupňa ZŠ s MŠ Brno – Chrlice. Navštívili hrad Beckov a zoznámili sa s naším hlavným mestom. Jeden deň strávili v našej škole. Mali možnosť nahliadnuť do materskej školy a spolu s predškolákmi zažili pekný deň plný poznávania a hier. Podobne ako v materskej škole, tak aj u prváčikov, druhákov a štvrtákov zažili deti z Chrlíc zaujímavé dopoludnie. Pani učiteľky si pripravili hravé vyučovacie hodiny na vzájomné spoznávanie sa. Spoločnými aktivitami deti nadviazali nové priateľstvá. Veríme, že v budúcnosti budú môcť aj naše deti navštíviť kamarátov v Chrliciach.

Deti z Chrlíc na návšteve v škole Deti z Chrlíc na návšteve v škole

Deti z Chrlíc na návšteve v škole