mod_vvisit_counterTento mesiac19681
Utorok, 27 Jún 2017 14:04

Zvieratká tety Anky

Dňa 6.4.2017 sa predškoláci zúčastnili interaktívneho programu „Zvieratká tety Anky“ , v CVČ v Starej Turej, kde si spoločne upevnili svoje poznatky a vedomosti  o domácich, voľne žijúcich a exotických zvieratkách. Mali tiež možnosť reálne spoznať „domácich miláčikov“ z radov našich i exotických zvierat chovaných v domácom prostredí v klietkach, teráriách a akváriách. Teta Anka oboznámila deti so spôsobom života jednotlivých zvierat, s tým ako sa o tieto zvieratá treba starať a pridala i zaujímavosti z ich života.

Zvieratká tety Anky Zvieratká tety Anky

Deti si mohli pohladkať a užovku, zajačiky, biele myši, potkany, morčatá  a agamu. Leguána, mäsožravé a vodné korytnačky, činčily a papagáje vlnkované mohli pozorovať vo svojich domčekoch. A keďže kontakt so zvieratami pôsobí ako interaktívna terapia, deti odchádzali  z tejto akcie s pocitmi radosti, spokojnosti a šťastia.

Ida Vrábelová

Aktualizované: Utorok, 27 Jún 2017 14:09