mod_vvisit_counterTento mesiac19656
Štvrtok, 15 Február 2018 08:57

Mikuláš v materskej škole

I keď Mikuláš prichádza rok čo rok, deti ho vždy vítajú s veľkou radosťou. Tento rok sme ho privítali plní očakávania až 13. decembra 2017 v školskom klube Bzučo. Všetci sa pýtate prečo tak neskoro? Dôvodov bolo veľa ale hlavne predsa preto, že Mikuláš chcel stretnúť čo najviac našich detí. Mikuláš sa pohodlne usadil, aby si oddýchol po dlhej ceste a deti mu túto chvíľku spríjemnili básničkami, pesničkami, tančekmi. Menšie deti sa predstavili ako anjelici, ktorí sa rozhodli pred Vianocami nebo upratať. Tie väčšie deti nám vyrozprávali príbeh o lenivom prasiatku, ktoré deťom ukázalo, že vyhovárať a klamať sa nevypláca.

Mikuláš v materskej škole Mikuláš v materskej škole Mikuláš v materskej škole

Program bol spestrený krásnymi tanečnými choreografiami, pri ktorých sa roztancovali i unavené nohy nášho Mikuláša. Prítomní deti odmenili krásnym potleskom, ale najväčšiu radosť mali zo sladkej odmeny z rúk pravého Mikuláša. Deti sa pekne poďakovali, s Mikulášom sa odfotili a na rozlúčku sme mu zakývali a popriali príjemnú cestu.