POZNÁVAME SLOVENSKO

Liptov
Streda, 27 Jún 2012 20:40

Športové poukazy

V tomto roku ministerstvo školstva realizovalo projekt Športové poukazy na podporu mládežníckeho amatérskeho športu na základných a stredných školách. Podmienkou bolo získať  pre športovú činnosť najmenej 25 žiakov, naplánovať aktivity, ktoré sa museli realizovať v priebehu apríla až júna a čakať na schválenie. Po dlhodobej dobrej spolupráci so Slovenským stolnotenisovým zväzom sme poslali prihlášku práve tam a nakoniec sme boli vybraní medzi 23 škôl na Slovensku, ktoré uvedený projekt realizovalo a získalo naň finančnú dotáciu. Ďakujem týmto SSTZ   za možnosť zapojenia sa do grantového programu a za finančný príspevok 780 €.
Milan Medveď
Stolnotenisový žiacky turnaj

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.