mod_vvisit_counterTento mesiac19754
Utorok, 03 Marec 2009 22:05

Ďalšie projekty realizované za posledné roky

V období školských rokov 2001-2009 sme realizovali mnoho úspešných projektov,vďaka ktorým sa postupne vylepšovalo materiálno-technické vybavenie školy a aj sa zlepšovali kompetencie žiakov v informatike a cudzích jazykoch:
Projekt "Kopanice Krajného a okolia" sa realizoval ako súčasť predmetu Práca s počítačom. Svojimi prácami tento projekt obohatili webovské stránky viacerí žiaci 8. a 9. ročníka:
Kopanica Šenkáriky, Osada Matejovec,Osada Luskovica,Osada Žadovica, Osada Mitalovec,Osada U Šindelov, O osade Luskovica,
Biofarma Charolais-Podkylava, Obec Hrachovište,Obec Kostolné, Osada-Konkušova dolina, Osada-Mitalovec, Osada Tabán.

Mnoho školských projektov sa uskutočnilo v uplynulých rokoch aj v oblasti výtvarnej výchovy, a to či účasťou detí v projekte Virgal, alebo vo vlastných výtvarných projektoch.

Najúspešnejším bol školský rok 2007-2008 kedy sme získali finančné prostriedky z týchto grantových projektov:
1. Otvorená škola športu - od Slov. asociácie športu na školách získaná finančná pomoc vo výške 50 000 Sk
2. Jazykové mobilné laboratórium - získali sme z MŠaV SR 250 000 Sk
3. Elektronizácia a revitalizáciaq školskej knižnice - tu sme získali finančnú výpomoc od MŠaV SR 100 000 Sk
4. E-learning vo vzdelávacej praxi ZŠ - tu sme získali od MŠaV SR grantovú výpomoc 163 000 Sk
5. Z Konta Orange 60 000 Sk za realizáciu projektu Čarovné hrnčeky

Realizujeme na škole dlhodobé projektové zámery v týchto oblastiach:
Kopaničiarska basketbalová liga, Sme – zemepis v škole – Slovensko, Škola podporujúca zdravie, Infovek, Výstavba detského ihriska.

V grantovom projekte ROP ESF EÚ – Modernizácia a prestavba Základnej školy Krajné sme začali so stavebnou rekonštrukciou budovy školy.