mod_vvisit_counterTento mesiac19704
Štvrtok, 07 Apríl 2011 14:33

Projekt "Minizáhradky" v predmete Svet práce - 7.trieda

V rámci vyučovania nového povinného predmetu Svet práce žiaci 7.triedy dokončujú projekty zamerané na praktické využitie učiva. Pani učiteľka vytvorila projekt "Minizáhradky", v ktorom žiaci stvárnili svoje predstavy o kúsku prírody v bytoch alebo na balkónoch. V tomto projekte sa žiaci naučili prakticky skĺbiť prírodu s umeleckým cítením v malom priestore kvetináča. Do tohto minipriestoru okrem rastlín zakomponovali drobné predmety - zvieratká, ľudí, náradie a nábytok. Ako sa im to podarilo, môžete posúdiť z obrázkov nielen na tejto stránke, ale aj v galérii školských podujatí.

Projekt Minizáhradky Projekt Minizáhradky Projekt Minizáhradky