Utorok, 09 November 2021 18:14

Naši šikovní prváci!

Na pondelok 25.10.2021 sa všetci prváci veľmi tešili, lebo ich čakal netradičný školský deň, nazvaný „Jesenné knihotrasenie“. Deti prvú hodinu strávili v školskej knižnici, kde sme si vysvetľovali ako si môžu ísť požičať knižky na domáce čítanie (keď už budú vedieť čítať). Ďalej  počúvali pekný príbeh o Sofinke a jej kamarátke tekvičke Betke, ktorý ich veľmi zaujal. Na záver si deti zacvičili.

Ďalšiu hodinu sme v triede vyriešili hádanky o ovocí, vyfarbovali sme obrázky ovocia a vyhľadávali v texte písmenká, ktoré už poznáme.Súťaž o najkrajšiu tekvicu

Hlavný program dňa boli prekrásne vyzdobené tekvičky, ktoré deti predstavili svojim spolužiakom a potom sme ich odniesli na schodisko školy, aby všetci okoloidúci videli tie úžasné výtvory, za ktoré vďačíme všetkým rodičom!

Všetko si môžete pozrieť vo fotogalérii. Ďakujeme!

tr. uč. Dana Pagáčová