mod_vvisit_counterTento mesiac19770
Štvrtok, 28 Apríl 2022 17:19

Recitačná súťaž v 1. triede

V marci, hneď ako sa deti vrátili do školy po jarných prázdninách, sa v našej triede uskutočnilo triedne kolo recitačnej súťaže „Podjavorinskej pamätník“. Deti, za pomoci svojich rodičov, si vybrali z knižky „Už ho vezú“ od spisovateľky Ľudmily Podjavorinskej ľubovoľnú básničku a krásne ju zarecitovali pred svojimi spolužiakmi.

Ak mali deti záujem zúčastnili sa aj školského kola, ktoré sa uskutočnilo v našej knižnici. V tomto školskom kole si zmerali svoje sily s deťmi druhého ročníka. Zo všetkých prvákov sa najviac darilo Mariannke Malej, ktorá získala 2. miesto a Lujzičke Očkajákovej, ktorá získala 3. miesto.

Srdečne gratulujem víťazkám a všetkým ostatným prvákom držím palce v budúcom školskom roku!

Vaša prvácka pani učiteľka