mod_vvisit_counterTento mesiac19691
Utorok, 27 Jún 2017 16:59

Šarkaniáda

K jeseni neodmysliteľne patrí púšťanie šarkanov a preto sme sa rozhodli, že si naše deti vytvoria svojich vlastnoručne vyrobených šarkanov. Aby sme deti viac namotivovali, vyhlásili sme súťaž o najkrajšieho šarkana, ktorého si deti vyrobili doma za pomoci svojich rodičov. A tak sa naša školská chodba v priebehu dvoch týždňov zmenila na úžasnú prehliadku najrôznejších šarkanov. Boli veľkí aj malí, jedny boli viac usmiate, druhé viac farebné, ale všetky boli krásne a každý bol jedinečný. Vybrať najkrajšieho bolo náročné, tak sme zvolili formu tajného hlasovania. Do hlasovania sme zapojili pani učiteľky zo základnej školy a deti z tretieho ročníka základnej školy. Víťazkou sa stala Terezka Krišková, ktorá získala tričko s nápisom ,,Miss šarkan". Medailu a sladkú odmenu dostali všetky deti, ktoré sa do súťaže zapojili.

Šarkaniáda

Martina Michaličková