mod_vvisit_counterTento mesiac19743
Utorok, 27 Jún 2017 16:33

Karneval v materskej škole

Fašiangy sú obdobím plesov a karnevalov na ktorých nemôžu chýbať karnevalové masky. Dňa 23. 2. 2017 sa aj v našej materskej škole stretlo množstvo najrôznejších masiek. Prišlo veľa rozprávkových postavičiek, ale objavil sa aj poľovník, Červená čiapočka a nechýbal ani policajt. Prišla aj čarodejnica Kazimíra, ktorá nám pohrozila, že ak sa nebude dobre baviť všetko nám tu pokazí. Ale nič také sa nestalo, pretože zábava bola perfektná.

Karneval v MŠ 2017 Karneval v MŠ 2017 Karneval v MŠ 2017

Všetci sme sa dobre bavili, tancovali, súťažili, nechýbal ani tanec s balónom či metlový tanec. Aby sme všetko zvládli, posilnili sme sa zdravým ovocím a náladu si vylepšili sladkým koláčikom. Do tanca nám zapískala Mašinka a tá nás dopravila až na záver nášho veselého predpoludnia. Po dobrom obede sa deti s úsmevom na tvárach uložili do postieľok so sníčkami o ďalšom karnevale. Uvidíme kto medzi nás zavíta o rok.

Martina Michaličková.

Aktualizované: Utorok, 27 Jún 2017 16:40