Štvrtok, 01 Február 2024 22:11

Fašiangy v materskej škole

Fašiangové obdobie je obdobím od Troch kráľov do Popolcovej stredy a podľa ľudových tradícií je obdobím zábav, karnevalov, zabíjačiek a hodovania. A takou menšou zábavou bolo pre deti i vystúpenie speváka a muzikanta Viktora, ktorého sa zúčastnili v utorok 23.1.2024 v Školskom klube detí Bzučo v ZŠ.

Fašiangy v MŠFašiangy v MŠFašiangy v MŠFašiangy v MŠ

V interaktívnom vystúpení s hudbou, veselými a poučnými pesničkami si deti zacvičili veselú rozcvičku, hlasmi i ukazovaním napodobňovali rôzne remeselnícke náradia, zopakovali si základné farby a všetko, čo s nimi kreslia, učili sa hovoriť krátke slovné spojenie viacerými jazykmi a spolu so školákmi vytvorili krásne zladený spevácky zbor.

A keďže fašiangové obdobie ešte nekončí, tak ani naše zabávanie sa nekončí, ale pokračuje. Ale o tom až nabudúce...

Vrábelová