mod_vvisit_counterTento týždeň1913
mod_vvisit_counterTento mesiac19959
Štvrtok, 10 December 2015 20:41

Mikuláš v škôlke

Mikuláš je dedko starý, vie on robiť veľké čary..... A že to tak aj naozaj je, sa presvedčili naši najmenší, keď v piatok 4. 12. zavítal do materskej školy naozajstný Mikuláš. I keď bez snehu a mrazu a koča, ale o to s väčšou nádielkou a dobrou náladou. Že si to deti naozaj zaslúžili, dokázali v krásnom programe. Recitovali, spievali, tancovali, hrali divadielko. Odmenou za námahu bol potlesk spokojných divákov a sladká odmena z rúk samotného Mikuláša. A ešte niečo si deti odniesli zo stretnutia s Mikulášom. Balíček plný zážitkov, dojmov a tajomstiev z tejto čarovnej chvíľky.

Mikulš v škôlke Mikulš v škôlke

Mikulš v škôlke