mod_vvisit_counterTento týždeň1928

Medzinárodné projekty
Štvrtok, 19 Február 2009 20:10

Medzinárodné eTwinnig projekty

V školskom roku 2006-2007 sa škola zaregistrovala do medzinárodnej európskej siete škôla zaregistrovala partnerskú spoluprácu s Hornbaek Skole (Dánsko) a so Základní školou Strýčice (Česká republika). V obidvoch projektoch sa ako komunikačný jazyk používala nemčina. Do projektu s názvom "Blick auf mein Land" s dánskou školou  bola zapojená skupina žiakov 9. a 8. ročníka, v projekte "Reden wir zusammen, lernen wir mit Spass!" so školou v Strýčiciach hlavne pracovali žiaci 9.ročníka. Cieľom obidvoch projektov je zlepšenie komunikatívnych schopností žiakov v nemeckom jazyku prostredníctvom prostriedkov IKT. Vyjadrením aktivít žiakov našej školy v týchto projektoch bolo udelenie certifikátov eTwinning.

Reden wir zusammen, lernen wir mit Spass!

Blick auf mein Land

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.