mod_vvisit_counterTento mesiac19884
Utorok, 27 Jún 2017 12:39

Deň otcov v materskej škole

Deň otcov je aj pre teba otecko náš drahý,
básničkou ti prezradíme, že ťa máme radi.

A že naozaj majú deti svojich ockov veľmi radi, o tom sme sa mohli presvedčiť v stredu 21. 6. 2017, keď sme sa rozhodli stráviť spoločné popoludnie a osláviť „Deň otcov“. Popoludnie plné zábavy, súťaživých hier a posedenia pri ohníku. Aký darček dať ockovi? Svoju lásku a vďaku deti ockom prejavili krátkym kultúrnym programom a malým srdiečkom, ktorého polovica však patrí mamičkám.

Kultúrny program sme ukončili známym „Vrabčákom“, ktorý spoločne odtancovali s deťmi aj oteckovia. Po krátkej osviežujúcej prestávke  sa ockovia  so  svojimi ratolesťami pustili do súťaže o ,,Naj otecka". Súťažili v štyroch disciplínach ako nosenie dieťaťa na chrbte, vozenie „fúrika“, skákanie zo zviazanými nohami, skákanie vo vreci.

Deň otcov v MŠ Deň otcov v MŠ Deň otcov v MŠ Deň otcov v MŠ Deň otcov v MŠ

Oteckovia sa pustili do súťaží s naozajstnou chuťou a túžbou vyhrať. Ukázali, že sú šikovní vo všetkých smeroch. Mamičky zasa vytrvalo tlieskali a povzbudzovali. I keď veríme, že medailu by si zaslúžili všetci ockovia ktorí sa rozhodli stráviť s nami príjemné popoludnie, po rozstrelovej disciplíne sa víťazom stal otecko Natálky Ochodníckej, vďaka tomu, že dokázal rýchlejšie slamkou preložiť lentilky z pohára do úst svojho dieťaťa. Všetci ockovia boli ocenení medailou vo forme veľkej a sladkej pusy a víťaz k tomu i skutočnou medailou.

Nakoľko sme pri súťažení aj trocha vyhladli, presunuli sme sa do altánku, kde nás čakalo občerstvenie, chutné koláčiky od našich mamičiek a osviežujúci melón. Ockovia rozkúrili ohník a pustili sme sa do opekanie špekáčikov. Aj napriek horúcemu počasiu  sme prežili pekné a veselé popoludnie, na ktoré sa len tak nezabúda. Veríme, že oteckovia svoj sviatok oslávili v našej materskej škole naozaj originálne. Veď toto popoludnie bolo venované práve im.

Martina Michaličková

Aktualizované: Utorok, 27 Jún 2017 13:55