mod_vvisit_counterTento mesiac19638
Sobota, 31 Október 2015 19:49

Trieda usilovné lienky

V našej triede sedí 20 lienok. Sme rozdelení  presne na polovicu, 10 dievčat a 10 chlapcov. Možno sa pýtate, prečo sa voláme usilovné lienky ? Od prvej triedy si čítame krásne príbehy s Lienkou Školienkou, ktorá nás naučila veľa potrebných vecí pre život. Sprevádza nás na každom kroku v našej triede. Sedí medzi nami, môžeme si ju zobrať na návštevu domov, ale na to potrebujeme dostatok dukátov, s ktorými sa hodnotíme. Dukáty dostávame od pani učiteľky za aktivitu, dobré skutky, ale môžeme o ne veľmi rýchlo prísť, keď vyvedieme niečo zlé, čo porušuje školský poriadok. Keď máme  dukátov plný mešec, môžeme si  ich zameniť vo výmennom obchode u pani učiteľky. V triede máme aj Hupsíka, ktorému vďačíme za to, že nás naučil v prvom ročníku čítať, písať a počítať. Naša pani učiteľka sa volá Ľubica Karliková a sprevádza nás tretí školský rok.

Výpoveď p. učiteľky:
V triede sa stále niečo deje, preto som sa rozhodla zaznamenávať všetky naše aktivity. Zapájame sa do rôznych projektov a súťaží. Minulý školský rok nám vyšiel školský projekt, čítanie ocinov v škole. Tento školský rok budeme informovať rodičov o aktivitách, ktoré budú prebiehať v triede každý mesiac. Nielenže sa učíme ako všetci naši spolužiaci, ale sa aj zabávame, tvoríme, súťažime a organizujeme vlastivedno – poznávacie výlety. O tom, čo sa udialo  v našej triede si môžete prečítať na webovej stránke našej školy.

Toto je naša trieda usilovných lienok:

Trieda usilovné lienky  Trieda usilovné lienky

Naša Lienka Školienka:

Lienka Školienka