mod_vvisit_counterTento týždeň1935

Liptov
Nedeľa, 22 Marec 2015 20:47

Projekt : Čítanie otcov v škole

V druháckej triede – v triede lienok sme sa rozhodli realizovať malý školský projekt "Čítanie otcov v škole". Cieľom tohto projektu je spríjemniť deťom chvíle pri práci s knihou a vytvoriť zaujímavým spôsobom podmienky pre rozvoj čitateľskej gramotnosti. Projekt Čítanie otcov v škole

Deťom čítajú nielen otcovia, ale môžu ich zastúpiť dedkovia, ujovia, jedným slovom muži. Každé dieťa, ktorého ocino číta v škole vyberá pre svojich spolužiakov knižku a príbeh. Za čítanie získava 10 dukátov od Lienky Školienky, ktoré si môže vymeniť podľa vlastného výberu. Možností je veľa. Najviac sa deti tešia na výmenu dukátov za návštevu Lienky Školienky v rodine.
Po prvých skúsenostiach hodnotím toto čítanie ako motivujúce, deti sa tešia na nové príbehy. Teší sa aj pani učiteľka.

Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.