mod_vvisit_counterVšetky1978527
Streda, 04 Jún 2014 19:31
 Beseda o poisťovníctve  Beseda o poisťovníctve

Najskôr vysvetlil princíp poisťovania, jednotlivé druhy poistení. Poukázal na viaceré riziká, ktoré hrozia zákazníkovi pri podpise poistných zmlúv. O tom, či si deti dobre pamätali obsah prednášky, sa presvedčili v malej súťaži, kde najlepší dostali malé darčeky. Beseda pokračovala otázkami, ktoré žiaci kládli na tému poisťovníctvo.

Beseda o poisťovníctve  Beseda o poisťovníctve

Pán Knap zdôraznil, že každý človek musí mať pred sebou cieľ, ktorý chce dosiahnuť a potom sa snažiť všetkými silami k tomuto cieľu dopracovať. Vysvetlil aj charakterové vlastnosti podnikateľa, ktorý sa poisťovníctvu venuje, pretože podnikateľ, ktorý chce v tomto odbore zbohatnúť rýchlo a hneď, dlho podnikať nebude.

Copyright © 2021 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.