Streda, 09 November 2016 20:37

Raketkové čítanie
verzus
čítam celej rodine

Čitateľská súťaž pre žiakov 2. ročníka.

Milý druhák!

Baví ťa čítanie? Máš rád knihy? Chceš sa neustále zlepšovať a byť najlepší? Bola by veľká škoda nevyužiť tvoje nadšenie učiť sa čítať, preto táto súťaž je určená práve pre Teba.

Ako sa môžeš zapojiť?

Vyber si s pomocou rodičov, pani učiteľky alebo sám detskú knižku. Môžeš navštíviť aj školskú knižnicu. Zober si knižku domov. Požiadaj doma o pomoc mamičku, babičku, otecka či deduška. Čítaj im každý večer z tejto knižky. Nezabúdaj čítať NAHLAS! Drobné chyby ťa neodradia, veď sa len zlepšujeme v čítaní. Potom Ti dospelý zapíše do zošitka na Raketkové čítanie počet prečítaných strán a podpíše sa. Zošitok dones pani učiteľke a pochvál sa prečítanými knižkami.

Prínos pre Teba:

• Ak prečítaš 80-strán, raketka Ti v triede vyletí vyššie do vesmíru a dostaneš jednotku do žiackej knižky.

• Každý mesiac sa môžeš stať ČITATEĽOM MESIACA.

• Môžeš sa stať najlepším ČITATEĽOM ROKA.

Aká odmena ťa čaká?

• Ak sa ti podarí doletieť až do vesmíru, vďaka tvojej snahe a úsiliu, dostaneš výnimočnú ODMENU od pani učiteľky.

• Zvládneš prečítať každú knižku bez problémov.

• Užiješ si pri čítaní svet fantázie a nadprirodzených bytostí.

p. uč. V. Vydarená

Aktualizované: Streda, 09 November 2016 21:44