mod_vvisit_counterVšetky2662002
Streda, 02 November 2016 08:00

Ôsmacka čitateľská súťaž – vyhodnotenie za mesiac október

Školský rok sa naplno rozbehol a žiaci majú čoraz viac povinností. Musia viac času venovať príprave na vyučovanie a to sa odzrkadlilo aj v počte prečítaných kníh za tento mesiac.
V októbri sme prečítali dohromady 12 kníh. Z toho najviac  ̶  5  ̶  prečítala Simona Predná , ktorá sa stala „Čitateľkou mesiaca október“. Rada číta dievčenské romány a knihy zo skutočného života tínedžerov, a preto som jej za odmenu vybrala knihu „Dám ti aj slnko“.
Veľmi ma teší, že žiaci si vďaka súťaži postupne zlepšujú svoj vzťah ku knihám, učia sa vystupovať pred publikom a vyjadrovať svoje názory. Vždy spolužiaka, ktorý knihu čítal, pozorne počúvajú a kladú mu o knihe množstvo otázok. Som tiež rada, že mnohé prezentované knihy zaujali žiakov natoľko, že si ich od spolužiakov požičali a osobne prečítali.

Čitateľská súťaž ôsmakov                                                                                 Čitateľská súťaž ôsmakov

Mgr. Viera Boorová

Aktualizované: Štvrtok, 03 November 2016 20:24