mod_vvisit_counterTento mesiac42076

Gayle Formanová:
Bola som tu

Gayle Formanová: Bola som tu

Táto kniha je o Cody, ktorá zistila, že sa jej najlepšia kamarátka Meg zabila. Deň po jej smrti Cody dostala e-mail, v ktorom jej Meg  písala, že to bolo len jej rozhodnutie sa zabiť, ale Cody  nevedela pochopiť  prečo. Megini rodičia to brali veľmi ťažko, tak Cody tam často chodievala, aby im zlepšila náladu. V jeden večer ju poprosili, či by neišla do Tacomy, kde Meg študovala, aby jej odtiaľ zobrala veci. Cody súhlasila, a tak hneď ráno vyrazila. Po príchode išla do Meginej izby, zobrala pár vecí, ale zaskočila ju jedna vec. Megina spolužiačka povedala, že Meg bola stále zavretá v izbe, veľmi sa zmenila a bola veľmi uzavretá. Cody sa rozhodla pátrať po príčinách Meginej smrti a zistila, že ju na to niekto naviedol.
Ak sa chceš dozvedieť viac, prečítaj si túto knihu.

Simona Tupá

backNaspäť