Utorok, 01 Október 2024 18:33

BUDUJEME ZÁHRADU A OVOCNÝ SAD V ŠKOLE - pozvánka na brigádu

Vážení rodičia!

Veríme, že si nájdete čas 9. októbra 2024 poobede prísť do školy a pomôžete nám vybudovať záhradku a ovocný sad pre deti. Spoločnými silami upravíme terén pre kvetinové záhony a ovocný sad. Zmontujeme vyvýšené záhony. Zasadíme prvé kvety a kríky.

Začneme už od 13.30 hod, ale pokojne sa k nám môžete pridať aj neskôr. Viac o brigáde sa dozviete TU.

Nahlásiť záujem môžete vopred cez Edupage u p. uč. Vydarenej, osobne v škole alebo telefonicky 0915 792 159. Bolo by dobré priniesť si: rukavice, vedro, motyka /niečo v škole máme/.

Ďakujeme!