Pondelok, 10 Jún 2019 19:40

Jill Hucklesby:
Opustený ježko

Jill Hucklesby: Opustený ježko

Bola sobota večer a Biba sa hrala na záhrade s Bobim. Na večeru mali závitky s pikantnou omáčkou a ako dezert domáce jahody. Bobi sedel vedľa stola a čakal, či nejaký závitok nepadne na zem. Po večeri išla Biba von s otcom pozrieť do skleníka rajčiny. Keď sa otec vrátil dovnútra, Biba zazrela, že sa živý plot hýbe, podišla k nemu a uvidela v ňom malého ježka. Biba oznámila rodičom, čo našla a vrátila sa naspäť von. No ježka už nebolo. Smutná ho vyčkávala v okne...

Tobias Šagát, 5. ročník

backNaspäť