Nedeľa, 05 Máj 2019 21:17

Gemma Malleyová:
Zrodení pre smrť

Gemma Malleyová: Zrodení pre smrť

Čítala som knihu Zrodení pre smrť. Bola o nadbytočnej Anne. Nebývala doma, ale v Grange Halle. Bolo to sídlo, kde bývali deti, ktoré sa narodili v rodine s viac ako jedným dieťaťom. Anna tu bývala od malička. Deti z Grange Halle nemohli ísť von, nemohli si robiť, čo chceli, museli len počúvať ľudí, ktorí tam pracovali. Raz prišiel do Grange Halle chlapec menom Peter. Vravel Anne, že nie je nadbytočná a má rodinu. Anna tomu nechcela uveriť. A raz sa jej Peter opýtal, či utečú. Anna najskôr nechcela, ale potom sa niečo prihodilo. Čo sa stalo? Utiekli spolu?

Adriana Miháliková, 8. trieda

backNaspäť