Nedeľa, 05 Máj 2019 20:58

Katarína Páleniková:
Kúzlo osudu

Katarína Páleniková: Kúzlo osudu

Jeden večer mladá Veronika stretne v bare chalana menom Dominik, ktorý sa jej už na prvý pohľad zapáči. Začnú sa stretávať a neskôr začnú spolu chodiť. O dva mesiace neskôr Veronika zistí, že je tehotná. Dominik sa na ňu nahnevá, začne jej nadávať a odsťahuje sa do Londýna. Veronika začne vychovávať syna sama, ale vtedy stretne muža menom Denis, ktorý je na ňu veľmi milý. Po čase sa do seba zamilujú a Denis jej pomôže vychovávať syna Daniela. O dva roky ju Denis požiada o ruku. Raz večer na rodinnej večeri Veronika zazrie Dominika. Dozvie sa, že Dominik je Denisov brat. Veronika v ten večer zároveň zistí, prečo ju Dominik opustil. V minulosti ho jedna žena obrala o peniaze, povedala, že s ním má syna. On ho tri roky vychovával, ale nakoniec zistil, že ho tá žena podviedla a syn nie je jeho. Veronike vtedy dávalo všetko konečne zmysel, no nedokázala mu úplne odpustiť. Ako všetko dopadne a či bude Veronika s Dominikom alebo s Denisom, sa dozviete v tejto knihe.

Aneta Michalidesová, 8. ročník

backNaspäť