Nedeľa, 05 Máj 2019 20:51

Kasie West:
Frajer  na záskok

Kasie West: Frajer  na záskok

Táto knižka je o úplne normálnom dievčati menom Gia , ktoré má svoju partiu kamošov a kamošiek. No taktiež má aj svojho frajera Bradlleyho , ktorý už chodí na vysokú. Takže sa spolu často nestretávajú. A Giini kamoši ho ešte v živote nevideli, iba na fotkách, čo znamená, že jej nechcú veriť, že existuje. No prišiel deň plesu a tam mala Gia svojho frajera všetkým ukázať. Lenže keď už obaja stáli pred budovou školy, začali sa hádať a rozišli sa. Gia mala  veľký problém, pretože nevedela, či na ten ples pôjde, keďže nemá partnera, a pred všetkými by vyzerala hlúpo. Lebo ostatní by si mysleli, že si frajera vymyslela. No a ako to Gia vyriešila, sa dozviete, keď si prečítate túto knižku.

Nikoleta Vajkúnyová, 8. ročník

backNaspäť