Nedeľa, 02 Jún 2019 20:14

C.D. Payne:
Nick Twisp v putách

C.D. Payne: Nick Twisp v putách

Nick bol chlapec, ktorý začal chodiť na strednú školu a býval s mamou, pretože sa jeho rodičia rozviedli. Ale spravil veľkú chybu. Podpálil dom. Nechcel, aby sa to dozvedela polícia, tak išiel bývať k otcovi. Musel si zvykať na nových spolužiakov. Zaľúbil sa do jednej spolužiačky, ale tá bola s iným chlapcom. Keď prestúpila na inú školu, Nick jej zo zlosti začal podávať prostredníctvom svojej kamarátky lieky na spanie. Z toho skoro skolabovala. Potom sa Nick zamiloval do jednej Indky, ale to nemalo význam. Otec Nicka vyhodil z domu a on skončil na ulici.

Benjamín Kollár, 8. ročník

backNaspäť