Pondelok, 14 Január 2019 23:08

Thomas Brezina: Mačacie dievča

Katie slávi svoje 15. narodeniny.  Presne pred ôsmimi rokmi jej zomreli rodičia. Dnes jej prišiel balíček, v ktorom bolo CD. Odosielateľ balíčka sa nedal zistiť. V CD hovorili jej mŕtvi rodičia.  Prezradili jej, že je iná ako ostatní. Katie pozorovala na sebe zmeny. Aké zmeny to boli, sa dozviete v knižke.
Ale to nie je všetko. Babička Katie údajne zabila syna bohatej obchodníčky. Katie tomu nemôže uveriť a snaží sa babke pomôcť. Podarí sa jej to? Stačí si prečítať túto knižku a dozviete sa.

Viktória Kovárová, 8. ročník

backNaspäť