mod_vvisit_counterDnes2023
mod_vvisit_counterTento týždeň2023
Pondelok, 14 Január 2019 22:30

Ulrike Rylance: Dom smrti

Nina si hľadala izbu na prenájom kvôli brigáde, aby mala kde prespať. Po dlhšom hľadaní narazila na starú vilu. Myslela si, že si pomýlila adresu, ale bola tam správne. Vo vile bývali tiež spolubývajúci Julius, Benjamín, Claire a Štefan. Nina si izbu napokon prenajala. Zo začiatku sa jej spolubývajúci zdali fajn, ale po čase zistila, že majú zlú minulosť. Raz ráno po párty našla Nina na chodbe Štefanovu mŕtvu priateľku.
Ak chceš vedieť, kto ju zabil, alebo či to bola samovražda, prečítaj si túto knižku.

Oliver Šaranský, 8. ročník

backNaspäť