logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes0
mod_vvisit_counterVčera806
mod_vvisit_counterTento týždeň11956
mod_vvisit_counterTento mesiac19776
mod_vvisit_counterVšetky2500218
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 06 September 2022 16:23

Krása z hliny

Po pandemickej prestávke opäť ožila keramická dielňa. Malé prstíky našich šikovníkov sa zaborili do hliny a začali tvoriť. Po pár týždňoch dielňu skrášlili misky, hrnčeky, ježkovia, lienky, trpaslíci, mačičky, domčeky, kvety, gombíky, sovičky, slniečka... Sledovať radosť malých kreatívcov , keď sa to podarí, je najväčšia odmena pre učiteľa.

Krása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hlinyKrása z hliny


Oľga Zemanová


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2023 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!