mod_vvisit_counterVšetky2661924

Wendy Mass:
Za trest trinásťročná

Wendy Mass: Za trest trinásťročná

Tara má zatiaľ dvanásť rokov, ale o chvíľu ju čakajú trináste narodeniny. Vlámať sa do školy nebol dobrý nápad, tak ju za trest rodičia pošlú do Vŕbovej Viesky. Býva u uja v dome. Tam stretne veľa nových kamarátov, a to: Davida, ktorý spieva vo vypustenom bazéne či Amandu a Lea, ktorí sa nikdy nerozprávajú, ale píšu si tabuľky. Tarin ujo zbiera staré a veľmi cenné veci. Tara mu ukradne časopis a chce ho niekde predať. Nájde obchod so starožitnosťami. Predavačka ho od nej nekúpi, pretože ho ona dala jej ujovi. Povedala jej, že ak jej donesie trinásť vecí, tak to  ujovi nepovie. Pri hľadaní týchto vecí jej pomôžu kamaráti. Nájde Tara všetky veci? Ako to všetko dopadne?

Adriana Miháliková, 7.roč.

backNaspäť