mod_vvisit_counterDnes1946
Pondelok, 20 November 2017 08:04

Lena Riečanská:
Karolína neblázni !

Lena Riečanská: Karolína neblázni !

Táto kniha bola a o krásnej a mladej Karolíne, ktorá mala šancu dostať sa na vysokú školu do Bratislavy. Chcela s ňou ísť aj jej priateľka Irena. Na narodeniny dostala Karolína od babičky zlaté náušnice a od rodičov psíka, ktorému dala meno Fredy. Irena jej zatelefonovala, či by neišli do Bratislavy. Karolína súhlasila. Karolína si dala zlaté náušnice, ale jednu si dobre nazapla, a tak jej v mestskej doprave spadla na zem. Karolína ju chcela zodvihnúť, no vtom na ňu stúpil muž a ona sa pokazila. Muž náušnicu zodvihol a povedal jej, že ju dá opraviť. Karolína si myslela, že tú náušnicu už neuvidí, no mýlila sa. Muž menom Eugen jej dal telefónne číslo, dohodli si stretnutie a on jej ju vrátil celkom ako novú. Karolína si všimla, že Eugen môže mať okolo 30-35 rokov a myslela si, že je slobodný, no on bol vdovec a mal 3 deti. Raz išla Karolína s Fredym k veterinárovi a uvidela Eugena s deťmi. Deti si Karolínu veľmi oblúbili a Eugen jej navrhol, či by ich nemohla strážiť počas letných prázdnin. Prijala Karolína ponuku na stráženie detí? Dostala sa s Irenou na vysokú školu? To sa dozviete, ak si prečítate túto knihu.

Simona Tupá, 9. roč

backNaspäť