Pondelok, 20 November 2017 07:47

Lena Riečanská:
Nebo,  peklo, raj

Lena Riečanská: Nebo,  peklo, raj

Táto kniha sa skladá z troch príbehov. Prvý príbeh je o Marcelovi, ktorý bol najmladší z troch bratov, bol rozmaznaný a veľmi neposlušný. Keď išiel Marcel na strednú školu, býval na internáte. Tam sa skamarátil so starším spolubývajúcim Emilom, ktorý bol problémový. Emilovi sa všetko prepieklo, pretože jeho otec to za neho vybavil. Marcel sa po škole zosobášil s Denisou, ale ich manželstvo nefungovalo, tak sa rozviedli. Druhý príheh bol o Agáte.Vyrastala v detskom domove, a preto nepoznala svet vonku. Keď mala osemnásť rokov, musela detský domov opustiť. Našla si prácu a zarábala vlastné peniaze. Prácu jej pomohla nájsť teta Klára, ktorá jej bola ako mama. V treťom príbehu sa dozviete, ako sa Agáta spoznala s Marcelom. Agáta čakala s Marcelom dieťa a na konci knihy sa dozviete, prečo ho Agáta vychovávala sama.

Magdaléna Knapová, 9. roč.

backNaspäť

Aktualizované: Pondelok, 20 November 2017 07:53