Pondelok, 20 November 2017 07:19

Chvíľu malá , chvíľu veľká
Viola sa zmenšila

Lou Keunzler: Viola sa zmenšila

Tento príbeh je o desaťročnom dievčati menom Viola. Viola mala sestru Tiffany a samozrejme rodičov.
Viola už od útleho detstva túžila ísť na atrakciu nazývanú Drak. Keď mala ešte len deväť rokov, bola príliš nízka na to, aby mohla na Draka ísť. Akonáhle mala desať rokov, tak chcela, aby ju Tiffany odmerala. Tiffany Viole oznámila, že má meter štyridsať. Viola o tom povedala rodičom a na ďalší týždeň išli do lunaparku. Prišli tam a šli na atrakciu, teda na  Draka. Stáli v rade a Viola sa nemohla dočkať, kedy budú na rade. Viola bola z toho priam nadšená, ale ostatní neboli až takí nadšení. Pomaly sa blížili ku vchodu. Keď prišla Viola k stĺpu, kde sa odmeriavala výška,  začala sa zmenšovať.
Ak chcete vedieť,  či Violu na atrakciu pustili a ako to všetko dopadlo, prečítajte si túto knihu.

Aneta Michalidesová, 7. ročník

backNaspäť