Utorok, 14 November 2017 08:11

Grázlik Gabo
a kliatba ľudožrúta

Francesca Simon: Grázlik Gabo

V meste sa koná súťaž v pečení koláčov. Gabo spraví všetko, aby vyhral. Lenže v ceste mu stojí veľmi ťažká súperka  ̶  náladová Naďa. No pri hodnotení sa niečo zvrtne.
Raz prišiel na návštevu ku Gabovi drzý Dávid. Gabo mal pre neho nečakané prekvapenie, ktorým chcel Dávidovi zmenšiť hlavu. No Vilko to požaloval mame a Gabo jej vysvetlil, že je to len pokus.
Gabo Vám aj poradí, ako si vychovať rodičov. Napríklad, ako môcť byť večer hore, koľko chceme, alebo pozerať tevízor, koľko sa nám chce a veľa ďalších skvelých rád...
Možno neuveríte, ale Gabo má aj svoju obľúbenú knihu. Ale raz mu ju zobrali rodičia, lebo to nebola kniha vhodná pre neho. Čo spraví, aby dostal späť svoju knihu a či vyhrá súťaž v pečení, sa dozviete v tejto knižke.

Oliver Šaranský, 7.trieda

backNaspäť