Utorok, 14 November 2017 08:03

Chvíľu malá, chvíľu veľká
Viola je superstar

Lou Keunzler: Chvíľu malá, cvíľu veľká

Jedného dňa sa Viola rozhodla, že si zájde do mliečneho baru. V tom bare pracovala jej bývalá pestúnka menom Mona. O chvíľu k nej pribehla kamarátka Miška a oznámila jej,  že do mestečka prišla Stela. Stela bola jej najobľúbenejšia moderátorka. A vtom sa začala Viola zmenšovať. Miška si ju rýchlo dala do vrecka a utekala s ňou na hlavnú ulicu. Lenže Miške sa roztrhlo vrecko a Viola vypadla do pieskoviska.Vtom tam prišlo malé dievčatko menom Rózka a zobralo si Violu domov, pretože si myslelo, že to je bábika. Rózka Violu prezliekla a začala sa s ňou hrať. Či sa Viola dostala na hlavnú ulicu sa dozviete, keď si prečítate túto knižku.

Nikoleta Vajkúnyová, 7. ročník

backNaspäť