Piatok, 11 Máj 2018 07:44

Annabel Pitcher:
Kečupové oblaky

Annabel Pitcher: Kečupové oblaky

Táto kniha je písaná ako list pre pána Harrisa, ktorý je v Texaskej väznici (v cele smrti).  A prečo je vlastne pán Harris vo väznici? Pretože zabil svoju manželku. Zoe ma 15 rokov a vie o ňom všetko, čo sa dozvedala z internetu alebo z novín. Chce sa mu zdôveriť so svojimi problémami.  Zoe ma 2 sestry, a to Sofi a Bodku, ktorá nepočuje a musia s ňou hovoriť posunkovou rečou. Jej rodičia sa stále hádajú kvôli starému otcovi, ktorý utrpel mozgovú príhodu. Zoe už dávno hovorila,že chce ísť na párty k Maxovi Morgenovi, ale rodičia ju tam nechceli pustiť. Dá sa povedať, že jej starý otec jej dopomohol k tomu, aby ju tam pustili. Lebo v ten deň bola na párty u Maxa Morgena so svojou kamarátkou Loren, ktorá o nej vedela všetko. Na párty bol chalan, ktorý sa stále na ňu pozeral, ale neodvážil sa jej prihovoriť. Keď si išla pre pitie a neskôr sa vrátila, už tam nebol. Max Morgen ju oslovil a hneď vzniklo z toho viac ako kamarátstvo. Ak sa chceš dozvedieť viac, tak si rýchlo prečítaj túto knihu.

Simona Tupá, 9. ročník

backNaspäť