Piatok, 11 Máj 2018 07:18

Martina Solčanská:
Aprílové dievča

Martina Solčanská: Aprílové dievča

Táto kniha je o dievčati, ktoré sa volalo Bibiána. Bibiána sa učila na trojky. Nemala veľa stredných škôl na výber. Preto nechala rozhodnúť otca, aby jej vybral strednú školu. Vybral jej chemickú priemyslovku. A či sa na tú školu dostane, sa dočítate v tejto knihe. Bibiána bola zamilovaná do chalana menom Andrej Princ. Jedného večera, keď mali koncoročný večierok a potrebovala zistiť, koľko je hodín, sa jej Andrej prihovoril. Andrej ju chodieval odprevadiť domov vždy po škole. Jeden večer, keď ju bol odprevadiť, ju pobozkal. Bola z toho mimo. A či budú spolu chodiť alebo nie, sa dozviete v tejto knihe.

Viktória Mramúchová, 7. ročník

backNaspäť