Piatok, 16 Február 2018 06:52

Juraj Šebesta:
Keď sa pes smeje

Juraj Šebesta: Keď sa pes smeje

Príbeh je o stredoškolákovi Tomášovi. Tomáš zažíva veľa nových vecí, ako je napríklad prvá láska.  Žije celkom normálny život pubertiaka. No zo dňa na deň otec opustí jeho aj mamu. Tomáš to znáša veľmi ťažko. Po čase mu zomrie babička. Ostane len sám dedko. Tomáš sa musí o neho niekedy postarať. Jeho druhá láska bude Helena. Je to veľmi milé dievča, no dlho im to nevydrží.  Dajú sa Tomášovi rodičia dokopy ? Všetko sa môžete dozvedieť v tejto knihe.
Kniha sa mi páčila, lebo Tomáš rieši podobné problémy ako väčšina tínedžerov. Niektoré pasáže knihy sú vtipné a autor používa veľa slangových slov.

Tomáš Puškár, 9. roč.

backNaspäť