mod_vvisit_counterTento týždeň2020
Piatok, 16 Február 2018 06:46

Gerit Kopietzová a Jörg Sommer:
Charly Šikulka & doktor Lupa uväznení v Modrej veži

Gerit Kopietzová a Jörg Sommer: Charly Šikulka & doktor Lupa uväznení v Modrej veži

Tento príbeh je o Charly Šikulke a doktorovi Lupovi. V jeden deň sa dostal starý otec Charlie do bezpečnostnej služby výškovej veže. Charly a Lupa sa spýtali, či by s ním nemohli stráviť jednu noc. Večer išli do výškovej budovy a usadili sa v riadiacom centre. V centre bolo veľa počítačov. Zbadali, že do budovy sa dostali lupiči. Charly a Lupa ich dokázali odhaliť a zavolať políciu. Polícia ich odviezla a zavrela do väzenia. Na základe toho boli Charly,Lupa a starý otec šťastní.

Benjamín Kollár, 7. roč.

backNaspäť