Piatok, 08 December 2017 06:49

Július Belan:
Prihraj,  Carlos!

Július Belan: Prihraj,  Carlos!

Carlos Alvaréz má 11 rokov a býva v malej uruguajskej dedinke. Rád hráva s kamarátmi futbal na pláži. Raz za Carlosom prišiel riaditeľ futbalovej akadémie a ponúkol mu, či by nechcel hrať za tím „Modré gepardy“. Carlosovi rodičia súhlasili a veľmi svojmu synovi priali, aby si splnil futbalový sen. Neskôr Carlos prestúpil do Bayernu Mníchov a odtiaľ do Realu Madrid. Chodili mu ponuky aj z iných tímov, v ktorých neskôr hrával. Ste zvedaví z akých? Prečítajte si túto knihu z prostredia hráčov Majstrovstiev Európy vo futbale do 15 rokov a všetko sa dozviete.

Šimon Torák, 7. roč.

backNaspäť