Streda, 23 Október 2024 19:42

Veselo medzi zvieratkami

Hoci nás jesenné počasie potrápilo, lebo slniečko sa pred nami schovávalo, návšteva farmy v Lubine a stretnutie so zvieratkami boli pre nás zážitkom. Videli sme ovečky, sliepky, koníky, somáre, daniele, kačky a iné. Najväčším zážitkom bolo stretnutie s kengurami. Vidieť naživo kenguru s mláďatkom, ktoré vyzeralo z maminho vrecka bolo na nás zvedavé, pohladkať a nakŕmiť ich pripraveným krmivom, vyvolávalo u detí radosť a úsmev na tvárach. Detské očká sa rozžiarili, keď mohli vojsť do klietok, kde boli andulky.

Pani ošetrovateľka deťom nasypala do rúk krmivo a začalo sa kŕmenie. To bolo radosti, keď andulky prilietali k deťom a zobkali z ich malých rúčok. Výskali, smiali sa a tešili sa na ďalšie stretnutia so zvieratkami. Vďaka pani ošetrovateľkám sme zažili dopoludnie plné radosti. Dozvedeli sme sa veľa nových a zaujímavých informácií, ktoré nám pomôžu v ďalšom poznávaní.

Na farme medzi zvieratkami Na farme medzi zvieratkami

Na farme medzi zvieratkami

pani učiteľky 1. a 2. triedy