Pondelok, 31 Január 2011 00:00

14.školský ples 14.školský ples 14.školský ples

V kultúrnom dome v Jablonke sa 28.januára 2011 uskutočnil už 14.školský ples. Toto tradičné zimné podujatie sa stalo súčasťou spoločenského kalendára školy, jej zamestnancov, ale aj priateľov nášho zariadenia. Snahou organizátorov je využiť možnosti pekného a účelného prostredia a v sále vytvoriť priestor nielen pre tanec, no i pre príjemné posedenie a rozhovory s priateľmi. Myslím, že nemalé úsilie, čas a energia neboli ani tohto roku vynaložené zbytočne. Interiér bol vkusne vyzdobený, stoly slávnostne a bohato prestreté, všade teplúčko a príjemne. Po slávnostnom privítaní, usadení a otvorení plesu, čakalo na hostí malé prekvapenie. Tým boli mladí poloprofesionálni predtanečníci Miška Figurová so svojím partnerom Maťom Blažekom, ktorí nám predviedli v troch tancoch krásnu kultúru a harmóniu tela a hudby. No a potom sme už všetci na parkete prezentovali vlastné tanečné štýly a vyšportované držanie tela na piesne, ktoré zneli z reproduktorov obľúbenej skupiny Nonstop. Po chutnej večeri sme sa tešili na darčeky z tomboly, ktoré sme si vytiahli z obálok zakúpených ešte pri vchode do sály a na losovanie tých najatraktívnejších cien. Počas celého večera vládla srdečná a priateľská atmosféra, ktorá nám vydržala až do skorých ranných hodín. Domov sme si okrem príjemných chvíľ strávených s kamarátmi a tomboly odnášali aj rozhodnutie, že v budúcom roku sa opäť stretneme na 15.školskom plese.
Svojimi prezentami a pozornosťami nám tombolu obohatili naši priaznivci, ktorým patrí poďakovanie: Autodiely Hučko, Sokrates Colour Slovakia, Leja, Setoop, Dexia banka, Molitex, Neda, Eminens, Dada Dekor, Obec Krajné, Obec Jablonka, Herbex, Bove, HaM, Pizza STOP, Figura inštalatérstvo, Obklady, dlažby, Potraviny p. Šusterová, TBS, Kvetinárstvo Reny, rodina Batková, PharmDr. Miro Molčan, Lekáreň Verbascum, Lekáreň Krajné, p. Dlhá, pivovar Heineken, MGS farby, Scherdel c.p., Thermoplastik, Víno Sabo, Demac, Europatrans, Isabelle, Keramický krúžok ZŠ, Bižutéria Anička Balážová, JVD, Tesa, Nemosoft, Mineralaqua.
Poďakovanie patrí tiež Obecnému úradu Jablonka za ústretovosť, organizátorom a kuchárkam za zorganizovanie príjemného stretnutia. Verím, že o rok sa opäť stretneme zdraví, v takomto počte a príjemne naladení.

Viac fotografii z plesu najdete v galérii školských podujatí