mod_vvisit_counterVšetky2682008
Streda, 06 December 2023 21:36

Relaxačný kútik

V školskom roku 2022/2023 sa inkluzívnemu tímu v našej škole podarilo vybudovať relaxačný kútik. Nachádza sa na treťom poschodí v priestoroch školského špeciálneho pedagóga a asistentov učiteľa. Je to upokojujúci a príjemný priestor, do ktorého deti môžu kedykoľvek vstúpiť bez ohľadu na to, aký deň práve prežívajú. Tu majú možnosť premýšľať nad svojimi pocitmi, môžu upokojiť svoje telo, oddychovať a opäť načerpávať sily.

Relaxačný kútik Relaxačný kútik Relaxačný kútik

Priestor je prispôsobený tak, aby slúžil aj na prácu s jednotlivcami i menšími skupinami žiakov. Vzdelávanie tak môže prebiehať v atraktívnom a pokojnom prostredí súčasne. Naša vďaka patrí vedeniu školy, ktoré podporilo túto myšlienku. Taktiež chceme poďakovať firme Molitex z Krajného, ktorá sa sponzorsky podieľala na dodaní materiálu na strom. V neposlednom rade ďakujeme aj pani Denise Kmeťovej, ktorá ušila na strom jedinečné listy.

Inkluzívny tím Základnej školy s materskou školou Krajné