logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes817
mod_vvisit_counterVčera2989
mod_vvisit_counterTento týždeň3806
mod_vvisit_counterTento mesiac24463
mod_vvisit_counterVšetky2191917
Napísal užívateľ Administrator   
Pondelok, 27 Jún 2022 10:12

Školský výlet Červený Kameň a jaskyňa Driny

Školský rok sa pomaličky blíži ku koncu a je zvykom, že deti si zaslúžia za celoročnú prácu trošku oddychu. Dňa 27. mája si žiaci druhého a tretieho ročníka spestrili deň návštevou hradu Červený Kameň a jaskyňou Driny. Na hrade nám ukázali ako sa tam žilo.

Výlet Červený kaneň a jaskyňa DrinyVýlet Červený kaneň a jaskyňa DrinyVýlet Červený kaneň a jaskyňa DrinyVýlet Červený kaneň a jaskyňa DrinyVýlet Červený kaneň a jaskyňa DrinyVýlet Červený kaneň a jaskyňa DrinyVýlet Červený kaneň a jaskyňa DrinyVýlet Červený kaneň a jaskyňa DrinyVýlet Červený kaneň a jaskyňa DrinyVýlet Červený kaneň a jaskyňa Driny

V jaskyni nám prehliadku spestrili zase netopiere. Deň sme prežili pokojný a plný zaujímavostí. Bolo nám výborne.

Pani učiteľky 2. a 3. ročníka


 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2022 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!