Štvrtok, 10 Február 2011 15:33

OK GO Okresné kolo Geografickej olympiády

V centre voľného času v Myjave sa 9.februára 2011 uskutočnilo okresné kole Geografickej olympiády žiakov 5.-9.ročníka ZŠ. Z našej školy sa do krajského kola tejto predmetovej súťaže prebojovala žiačka 7.triedy Kristína Talábová, ktorá vo svojej kategórii obsadila pekné 2.miesto. Jej spolužiačka Lucia Kostelná skončila na 6.mieste medzi neúspešnými riešiteľmi. V nepostupovej kategórii žiakov 5.ročníka vyhrala naša piatačka Kristína Honeková, jej spolužiak Marek Tomka nebol úspešným riešiteľom a umiestnil sa na 5.mieste spomedzi deviatich súťažiacich žiakov. Medzi žiakmi 9.ročníka sa stali úspešnými riešiteľmi Vladimír Dlhý (5.miesto) a Richard Medňanský (6.miesto), avšak na postup do krajského kola im to nestačilo.