Štvrtok, 30 Máj 2024 21:58

Pán Nápad zachraňuje svet
/ divadelné predstavenie/

Dňa 23. mája 2024 v Mestskom kultúrnom stredisku v Piešťanoch sa naši prváci, druháci a štvrtáci zúčastnili v rámci rozhlasovej súťaže Zázračný oriešok divadelného predstavenia Pán Nápad zachraňuje svet.

Na prvý pohľad sa zdá, že hrdina rozprávkového divadelného predstavenia  je obyčajný pánko a najvýnimočnejšie na ňom je jeho meno: pán Nápad. Ale zdanie klame.

Pán Nápad nielenže mal doma čarodejné dvere, ale  aj zázračný pozorovací zmysel, dobré srdce a ochotu pomáhať. Bol skrátka okúzľujúci. Jeho príbeh bol vtipný a zároveň vážny, lebo prinášal veľmi dôležité posolstvá. Deťom ich sprostredkúval prostredníctvom zvieratiek ako sú mačička, psík, prasiatko, zajačik a veľa iných. Toto divadelné predstavenie bolo pre nás poučné a veríme, že sa deťom páčilo.

Divadelné predstavenie v Piešťanoch Divadelné predstavenie v Piešťanoch Divadelné predstavenie v Piešťanoch

p. učiteľky Karliková a Boháčová