Sobota, 31 Október 2015 22:39

V knihách je ukrytá múdrosť

Aj tento školský rok sa naša škola, teda aj trieda usilovných lienok zapojila do tvorby záložiek pre partnerskú školu v Českej republike. Hoci čítame knihy a poznáme rozprávky, túto tému sme si museli vysvetliť a porozprávať sa o nej skôr, ako sme začali tvoriť. Nielen ľudové , ale aj autorské rozprávky zneli v naše triede. Najusilovnejšie lienky, ktoré veľa čítajú nám najlepšie vedeli odhaliť múdrosť, ktorá je ukrytá v knihách.

Rada Lienky Školienky:

Čítajme nielen knižky, ktoré nám každý mesiac dáva pani učiteľka na povinné čítanie, ale zavítajme do školskej knižnice, ktorá je plná zaujímavých kníh. Čaká tam na čítanie veľa nových príbehov. Jesenná knižnica sa teší na všetky deti.

Záložky vytvorené v našej triede:

Záložky Záložky Záložky Záložky