Streda, 08 Február 2012 16:26

OK GO Okresné kolo Geografickej olympiády

Na Gymnáziu v Myjave sa 8.februára 2012 uskutočnilo okresné kole Geografickej olympiády žiakov 5.-9.ročníka ZŠ. Z našej školy sa do krajského kola tejto predmetovej súťaže prebojovala žiačka 8.triedy Kristína Talábová, ktorá vo svojej kategórii obsadila 1.miesto. Jej spolužiačka Lucia Kostelná skončila na 4.mieste medzi úspešnými riešiteľmi.  V kategórii žiakov 7. ročníka obsadil Martin Konečník 4.miesto a stal sa úspešným riešiteľom, ako aj žiačka 6.triedy Kristína Honeková, ktorá obsadila 7.miesto bola úspešnou riešiteľkou. V nepostupovej kategórii žiakov 5.triedy skončila naša žiačka Katarína Oružinská na 3.mieste a taktiež sa stala úspešnou riešiteľkou.
Postupujúcej žiačke ako aj ostatným úspešným riešiteľom gratulujeme.