Deň zdravej výživy

„CHRÁŇ SI NAJVZÁCNEJŠIE DARY, KTORÉ TI BOLI ZVERENÉ - ŽIVOT A ZDRAVIE"

V tomto duchu sa v našej škole niesol piatok 14. október 2011, ktorý sme venovali Svetovému dňu výživy (každoročne si ho pripomíname 16. októbra.).
Žiaci sa so svojimi triednymi učiteľmi rozprávali o zdravom stravovaní, dôležitosti pohybu pre zdravie, o aktívnom trávení voľného času i správnom oddychu.
Triedy boli plné ovocia, zeleniny a iných zdravých potravín, z ktorých sme si vyrobili šaláty, nátierky, zeleninové chlebíky, či ovocné taniere. V tento deň sme všetci desiatovali naozaj zdravo.

Deň výžívy Deň výžívy

.Niektorí žiaci si triedy vyzdobili maľovanými košíkmi s ovocím alebo prírodninami, iní zhotovovali receptáre zdravej výživy.
Každá trieda si tiež zašportovala v telocvični alebo vonku na multifunkčnom ihrisku. Viac foto v galérii školských podujatí

Napísala Mgr.Viera Boorová