Streda, 20 Október 2021 19:39

Súťaž o najkrajšie vyzdobenú tekvičku

Dňa 25. októbra 2021 sa uskutoční v triedach primárneho vzdelávania / 1. – 4. ročník / projekt: Najzaujímavejšie  podujatie školskej knižnice pod názvom: Jesenné knihotrasenie.

V rámci tohto dňa prebehne súťaž o najkrajšie vyzdobenú tekvičku.

Súťaž o najkrašiu tekvičku

Ako tvoriť?
Zapojíme celé rodiny. Cez víkend si vyberiete tekvicu – nie veľkú, pretože by ju dieťa do školy neodnieslo, vyberajte tekvice primerané.
Tekvicu v nedeľu vyzdobíte, pretvoríte podľa vlastnej fantázie.
V pondelok prinesú deti vyzdobené tekvice do školy. Tekvice sa budú vyhodnocovať a odmeňovať v každej triede osobitne. Vyhodnotíme 5 najzaujímaveších tekvíc. Samozrejme, odmenení budú všetci, čo sa do súťaže zapoja.